Hakkımızda

Adana Dell ÖZEL Servisi olarak Bilinen Firmamız Etfa Bilgisayar Adana'da 10 yıldır Notebook Laptop Tamir bakım ve Onarım konusunda siz değerli müşterilerimize servis hizmeti vermektedir. İşletmemiz tüm sertifikasyonlar Konusunda gerekli eğitim ve sertifikalara sahip uzman ekip ve yuksek teknoloji cihazları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. ETFA Bilişim olarak hizmet verdiğimiz sektörde öncelikli hedefimiz kaliteli ve garantili onarım yaparak temiz işçilik sunmaktır öncelikli hizmet alanlarımız  Notebook tamir bakım ve Tablet onarım hizmetleri ve bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir.
 
    Adana Notebook Tamiri olan Dell Servisi adana Firmamız Adana'nın her yerine yeride servis vermektedir. Dell marka ve diğer marka Cihazlarınız servis hizmetimizle aynı gun servis işlemine alınır,eğer gerektiğinde cihazınızı evden veya iş yerinden alır tekrandan işlemi bitince yerine teslim ederiz
 
    DellNotebook Tamir Adana Servisi hizmetleri Bunun yanı sıra yedek parça satışıda mevcut olup montajı bizzat kendi bünyemizde yapılmaktadır. Ayrıca notebook tablet ve bilgisayar olarak tüm sarf malzemeleri, notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya, notebook klavye, vs.. gibi hizmetleride ayağınıza getirmektedir.